Centrum.lv

20600021
67540111
Veikala adrese: Tvaika ielā 4B, Rīga
Tirzniecības nozare: Kancelejas un biroju preču tirdzniecība
Uzņēmuma nosaukums: SIA Centrum Europa
Reģistrācijas numurs: 40003754957
Juridiska adrese: Tvaika ielā 4B, Rīga, LV-1005
Bankas konts: LV76RIKO0002930263201
Banka: Luminor Bank AS RIKOLV2X
Mājaslapa: centrum.lv
Veikala dibināšanas datums: 13.07.2005
Šis nedēļas populārākas veikalā precēs
Skolas preces>>Rakstāmpiederumi>>Pildspalvas
Skolas preces>>Papīra prece>>Klades, bloknoti, nošu burtnīcas
Skolas preces>>Rakstāmgalda piederumi>>Līmlentes
Biroja preces>>Rakstāmgalda piederumi>>Skavotāji, atskavotāji un skavas
Skolas preces>>Rakstāmgalda piederumi>>Galda segumi
Biroja preces>>Mapes un arhivēšana>>Mapes ar gumiju, ar podziņu, ar rāvējslēdzēju, sasienamas mapes
Skolas preces>>Rakstāmpiederumi>>Korektori
Biroja preces>>Vizuāla prezentācija>>Reklāmas produkcija
Biroja preces>>Papīrs un papīra preces>>Piezīmju papīrs, līmlapiņas, indeksi
Biroja preces>>Vizuāla prezentācija>>Tāfeles

 • Atsauksmes par veikalu Centrum.lv

  Lai uzrakstīt atsauksmi, lūdzam autorizēties. IENĀKT

  Atsauksmes pagaidam nav.

 • Piegādes veidi veikala Centrum.lv

  Piegāde Cena
  Veikalā Bezmaksas
  Pakomāts 3.10 €

  Precizēt piegādes cenu pārdevēja mājaslapā.

 • Apmaksas veidi veikala Centrum.lv

  Ar bankas pārskaitījumu
 • Veikala Centrum.lv darba laiks

  Pirmdiena 8:00 - 16:00
  Otrdiena 8:00 - 16:00
  Trešdiena 8:00 - 16:00
  Ceturtdiena 8:00 - 16:00
  Piektdiena 8:00 - 16:00
  Sestdiena -
  Svētdiena -
 • Par veikalu Centrum.lv

  Mūsu veikalā Jūs gaida vislabākās kancelejas un biroja preces!
  Kancelejas preces ir svarīga biroja dzīves sastāvdaļa, tādēļ mēs īpašu nozīmi piešķiram augstas kvalitātes kancelejas un biroja preču sagādei un piedāvājam daudzveidīgu un plašu klāstu, lai pilnībā apmierinātu pat visprasīgāko klientu vajadzības. Biroja preces tiek iegādātas tieši no ražotājiem, tādēļ mēs saviem pircējiem varam nodrošināt vislabākās kvalitātes kancelejas preces gan birojam un darbam, gan skolai un vaļaspriekiem. Ražotāju kancelejas preces un biroja preces tiek apkopotas vienuviet, lai Jums ļautu ērti izvēlēties sev nepieciešamo, kā arī tās ir sakārtotas atbilstošajās preču grupu sadaļās, lai atvieglotu vajadzīgās preces atrašanu. Vairs nebūs nepieciešams lieki tērēt laiku, jo pasūtījuma noformēšana un apmaksāšana notiek pāris sekunžu laikā.

  Mūsu klientu ērtībai tiek piedāvātas vairākas maksājumu iespējas, kas ļaus izvēlēties sev vispiemērotāko samaksas veidu. Preču katalogā varat apskatīt mūsu veikala pilno piedāvājumu, kurā ir atrodams viss – no plaši pazīstamu zīmolu precēm līdz specifiskiem mērķiem domātiem produktiem. Rūpējoties par Jūsu pozitīvo pieredzi, iepērkoties mūsu veikalā, nepārtraukti cenšamies paplašināt pieejamo kancelejas un biroja preču klāstu, lai varētu apmierināt visu pircēju vēlmes un vajadzības un nodrošināt visu nepieciešamo vienuviet.

  Gājieni uz dažādiem kancelejas preču veikaliem nu ir pagātnē – iepērcieties mūsu e-veikalā, kur līdzās daudzveidīgajam piedāvājumam varat iegūt arī dažādas atlaides savam pirkumam. Mēs rūpējamies, lai straujajā ikdienas ritmā nevajadzētu lieki tērēt laiku, apmeklējot fiziskos kancelejas preču veikalus tikai, lai noskaidrotu, ka kārtējo reizi Jums nepieciešamais produkts nav pieejams vai arī ir ticis izpārdots. E-veikala pakalpojumu izmantošana ietaupīs Jūsu dārgo laiku, lai to varētu veltīt sev svarīgākām nodarbēm. Aicinām regulāri iegriezties arī mūsu akcijas preču sadaļā, kurā varat aplūkot preces ar pazeminātām cenām – vienlaicīgi iepērcieties un ietaupiet naudu! Jaunumu sadaļā tiek publicēti jaunākie produkti, kuri nu papildina mūsu preču klāstu; šī vietnes daļa it īpaši ies pie sirds tiem, kuri ir regulāri klienti, vai tiem, kuri tiecas savā kancelejas preču kolekcijā ieviest ko jaunu.

  Mūsu e-veikalā ir iespējams veikt dažādus pasūtījumus – tiek piedāvāts preces iegādāties kā vairumā, tā atsevišķi. Ja Jums ir kādi jautājumi, tad aicinām ar mums sazināties, izmantojot zemāk norādītos kontaktus. Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem, nepieciešamības gadījumā atrisināt jebkādas neskaidrības vai sniegt profesionālu padomu. Pieredzējušie konsultanti Jums palīdzēs rast risinājumu jebkurā situācijā.
  Klientiem piedāvājam arī dažādas autorizācijas iespējas, lai Jūs varētu izvēlēties sev dotajā brīdī vispiemērotāko variantu. Veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti katru darbadienu, tādēļ izvēlētās kancelejas preces un biroja preces savu ceļu pie Jums varēs uzsākt vienas darbadienas laikā. Pieņemsim pasūtījumus un nodrošināsim, lai nepieciešamais kancelejas un biroja preču apjoms nonāktu Jūsu rokās jau pavisam drīz!
Citas preces